Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów

GKS Rzgów powalczy o zwycięstwo w Poznaniu - Startuje Road Show

Przeszło 150 zawodników rozwijających swoje sportowe talenty w Klubach Sportowych Orange, w czwartek 28 kwietnia, spotka się w poznańskiej hali POSiR (ul. Mariana Chwiałkowskiego 34). Aby dodatkowo zmotywować młodych sportowców, do stolicy Wielkopolski przyjadą ambasadorzy programu: Jerzy Dudek, Artur Siódmiak, Tomasz Jankowski i Marcin Urbaś. Road Show to kolejna odsłona programu, która uzupełnia zmagania klubowiczów na internetowej platformie o rywalizację bezpośrednią. Do końca roku zawody zostaną rozegrane w 8 miastach wojewódzkich.

W gronie klubów, które w Poznaniu zawalczą o zwycięstwo w Road Show znalazł się Klub Sportowy Orange GKS Rzgów w składzie: Eryk Borowski, Patryk Borowski, Wiktor Duszyński, Remigiusz Graczyk, Bartosz Jaszczak, Konrad Olejniczak, Eryk Kopaczewski, Norbert Korczewski, Miłosz Królikowski, Paweł Koziarski, Dominik Marzol, Mateusz Nalewski, Karlitos Perliński, Aleksy Staniszewski. Sztab szkoleniowy: Przemysław Kopczyński, Robert Frąckowiak, Michał Rek.

Drużyna specjalizuje się w piłce nożnej. Młodzi piłkarze wywalczyli 15 miejsce w eliminacjach Pucharu Orange Polsce i okazali się najlepsi z województwa wielkopolskiego.

(...) więcej w komunikacie prasowym Orange z dnia 20 kwietnia 2016 r.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
strzałka do góry