Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów

ENERGIA POKOLEŃ - w artystycznym stylu

Reprezentanci z 10 gmin i miasta Konina spotkali się 07.10.2017 r.  w hali „Rondo”. Konińskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci po raz kolejny zaprosiło dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy. Imprezę otworzył barwny korowód, następnie uczestnicy wystąpili na scenie prezentując swoje najmocniejsze strony. Nie zabrakło również rękodzieła oraz smakołyków przygotowanych przez panie z kół gospodyń wiejskich.

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze w Sławsku z pełnym zaangażowanie włączyło się w tegoroczne spotkanie. Dzieci z ogniska przygotowały własnoręcznie wykonane  prace plastyczne. Chór Dominium wraz z młodzieżą z Zespołu Szkół w Sławsku perfekcyjnie wykonał utwór muzyczny napisany i zaaranżowany przez Sławomira Kaliszewskiego. Koło Gospodyń Wiejskich w Sławsku zaprezentowało swoje rękodzieła. Ponadto Panie własnoręcznie upiekły „ciastka z maszynki ze skwarkami”, którymi częstowali się wszyscy uczestnicy spotkania.

Wszystkim uczestnikom z terenu gminy za udział osobiście podziękował Pan Wójt Grzegorz Matuszak, wręczając słodkie upominki.

    Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
    strzałka do góry