Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

ENERGIA POKOLEŃ - w artystycznym stylu

Reprezentanci z 10 gmin i miasta Konina spotkali się 07.10.2017 r.  w hali „Rondo”. Konińskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci po raz kolejny zaprosiło dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy. Imprezę otworzył barwny korowód, następnie uczestnicy wystąpili na scenie prezentując swoje najmocniejsze strony. Nie zabrakło również rękodzieła oraz smakołyków przygotowanych przez panie z kół gospodyń wiejskich.

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze w Sławsku z pełnym zaangażowanie włączyło się w tegoroczne spotkanie. Dzieci z ogniska przygotowały własnoręcznie wykonane  prace plastyczne. Chór Dominium wraz z młodzieżą z Zespołu Szkół w Sławsku perfekcyjnie wykonał utwór muzyczny napisany i zaaranżowany przez Sławomira Kaliszewskiego. Koło Gospodyń Wiejskich w Sławsku zaprezentowało swoje rękodzieła. Ponadto Panie własnoręcznie upiekły „ciastka z maszynki ze skwarkami”, którymi częstowali się wszyscy uczestnicy spotkania.

Wszystkim uczestnikom z terenu gminy za udział osobiście podziękował Pan Wójt Grzegorz Matuszak, wręczając słodkie upominki.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  27
  2021

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA SZCZEPIMY SIĘ GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne PRZYGARNIJ PSA DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry