Dzień rodziny w Pradolinie

W piątek 16 czerwca 2017 r. uczniowie klas IIa wraz z rodzicami i wychowawczynią Ewą Lewandowską
w ramach „Dnia Rodziny” spędzili fantastyczne popołudnie  w gospodarstwie agroturystycznym „Pradolina”.
W pięknej dolinie Warty, wśród lasów i wzgórz, obok strumyka, stawu i wysepek wyśmienicie bawiły się dzieci i dorośli. Po złożeniu życzeń i wręczeniu drobnych upominków rodzicom nadszedł czas na wspólną zabawę. Wśród atrakcji znalazła się przejażdżka na koniu, wspólne pieczenie pizzy, strzelanie z łuku, puszczanie baniek, przejście ścieżką relaksacyjną, przeciąganie liny, siatkówka , piłka nożna, malowanie i pobyt na placu zabaw.
Był to popołudnie pełne niezapomnianych wrażeń

grudnia 2017