Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć życzenia dla całego Grona Pedagogicznego i Wszystkich Pracowników Szkół.
Niech ten dzień oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą pogodne, spokojne i pełne zadowolenia.

Pragniemy podziękować za oddanie dla uczniów, okazywane wsparcie oraz ogromne poświęcenie i wysiłek włożony w kształtowanie ich postaw i osobowości.

W tym uroczystym dniu – dniu Waszego święta życzymy wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia, radości oraz spełnienia marzeń w życiu osobistym i w pracy zawodowej.

Przewodniczący Rady Gminy                              Wójt Gminy Rzgów
        /-/ Roman Jakubowicz                               /-/ Grzegorz Matuszak