Dzień Dziecka w Witnicy

10 czerwca 2017 roku w Witnicy odbył się Dzień Dziecka. Impreza zorganizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich sprawiła dzieciom wiele radości. Pokaz ratownictwa medycznego, możliwość obejrzenia i wejścia do radiowozu policyjnego oraz wozu strażackiego – to tylko niektóre z atrakcji jakie dla dzieci przewidzieli organizatorzy. Były też uwielbiane przez najmłodszych dmuchane zjeżdżalnie, kiełbaski z grilla, lody oraz pękający balon z słodkościami. Impreza miała  bogaty program, a dzieci otrzymały wiele prezentów dzięki pomocy prywatnych sponsorów, za którą dziękują organizatorzy.

października 2017