Dzień Bajkowych Postaci w Przedszkolu GROMADKA MISIA USZATKA w Rzgowie

Bajki odgrywają bardzo ważną rolę w życiu każdego dziecka a bajkowe postacie sprawiają, że świat dziecka staje się barwny i radosny. 6 listopada odbył się w naszym przedszkolu Dzień Postaci z Bajek. Dzieci brały udział w zabawach wymagających wykazania się znajomości treści bajek, tych znanych i miej znanych, m.in. rozwiązywały  zagadki, rozpoznawały bajkę po rekwizycie oraz po przeczytaniu jej fragmentu.
Były muzyczne zgadywanki, zabawy ruchowe oraz prezentacja dziecięcych bajkowych przebrań.
Dzień Postaci z Bajek jest doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Wartości książki kształcą w dzieciach odpowiednie postawy moralne, rozwijają dziecięcą fantazję, pamięć, bogactwo, słownictwo. Warto więc wybierać książki, gdzie dobro zwycięża, a zło zostaje ukarane.

Dziękujemy wszystkim  za pomoc w organizacji  oraz udział w bajkowym spotkaniu.

styczeń 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY