Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Osieczy

23 stycznia 2018 roku po raz kolejny w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na wstępie pani dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i zaprosiła na występ chóru Dominium. Było bardzo miło, tym bardziej, że w szeregach chóru występują babcie i dziadkowie naszych uczniów. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z kl. 0, I, II, III oraz z przedszkola wraz ze swoimi wychowawczyniami zaprezentowały ciekawy program artystyczny. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami. Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuków. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.  Na koniec uroczystości odbyły się wesołe konkursy i wspólna zabawa. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice przygotowali również dla babć i dziadków słodki  poczęstunek.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

luty 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY