Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Osieczy

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.
W Szkole Podstawowej w Osieczy zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 18.01.2017 r. Na wstępie pani Dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami oraz złożyła wszystkim przybyłym gościom najlepsze życzenia.
W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice przygotowali również poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy i konkursów przy dźwiękach muzyki. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Frekwencja była wspaniała. Przybyło ponad 100 osób. Dziękujemy im za to! Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.
Część artystyczną przygotowali nauczyciele: mgr Agnieszka Goździk, mgr Elżbieta Osuch, mgr Małgorzata Michalak, mgr Maria Bachera, mgr Urszula Andrzejewska. Zabawy i konkursy przeprowadziły: mgr Zofia Kołata i mgr Lidia Gośka.