Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Sławsku

19 stycznia br. w piątkowe popołudnie, uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej im. K.Makuszyńskiego w Sławsku, przedstawili piękną inscenizację dla swoich bardzo licznie przybyłych Babć i Dziadziów. Pieczę nad całością uroczystości miały panie wychowawczynie p. E. Lewandowska i p. K. Bartosik. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki oraz grały na instrumentach. Wnukowie z Dziadkami mogli wykonać sobie nietypowe zdjęcie w ramie, które sprawiło wiele radości wszystkim uczestnikom i stanie się pamiątką tego przyjemnego popołudnia. Przygotowano również niespodziankę: goście otrzymali eko-torbę na zakupy z pamiątkowym napisem.  Babcie i Dziadkowie nie żałowali pochwał dla swoich wnuków.

W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez mamy.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, jak w dniu dzisiejszym.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  21
  styczeń 2019

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry