Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Gminnym Gromadka Misia Uszatka w Rzgowie

Grupa Wiewiórki.

W dniu 24 stycznia br. dzieci z grupy „Wiewiórki” zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze,  śpiewały piosenki i tańczyły.
Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a  goście ze wzruszeniem odbierali miłe słowa, kierowane pod ich adresem. To był wyjątkowy dzień pełny uśmiechu, radości i dumy. Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane laurki oraz poczęstowały słodyczami, a Pan Dyrektor Piotr Kupski i Pani Wicedyrektor Aleksandra Gałecka złożyli gościom serdeczne życzenia. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy przy muzyce.

Grupa Miśki

25 stycznia br. w grupie "Miski" odbyła się uroczystość z okazji dnia babci i dziadka. Dzieci w tym dniu recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły dla przybyłych gości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.  Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek.  Na koniec uroczystości dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i medale.

Grupa Zajączki

W dniu 26 stycznia br. grupa „Zajączki” w nietypowej odsłonie wróżek, księżniczek i krasnali gościła babcie i dziadków. Dzieci przygotowały na cześć gości barwne przedstawienie pt. „Święto bajek”. W trakcie spotkania rozbrzmiewały piosenki dla babci i dziadka, gromkie sto lat. Dzieci wręczyły upominki, a potem… nasi goście spiewali, tańczyli, brali udział w licznych konkursach, a także uczyli wnuczęta zabaw i piosenek z czasów, kiedy sami byli przedszkolakami. Było to bardzo miłe spotkanie.

Do zobaczenia za rok.