Dzień Babci i Dziadka w niepublicznym przedszkolu Kraina Radośœci

Dnia 21.01.2016 r.  o godz: 14:30 w przedszkolu "Kraina Radości" w Sławsku odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Pani Dyrektor Mariola Budzińska przywitała zebranych gości. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie i Babcie licznie przybyli na uroczystość. Dzieci pod kierunkiem  wychowawczyń Wiolety Kampa oraz Karoliny Kopaczewskiej  przygotowały część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta. W przygotowaniach pomagała również pani Paulina Włodarkiewicz.

Przedszkolaki śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były kwiatki oraz własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki. Na koniec wszyscy dziadkowie, wnuczęta oraz rodzice rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Wypieki były dziełem życzliwych rodziców. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. I za rok znów się spotkamy z naszymi miłymi dziadkami.

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.
Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.
Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

grudnia 2017