Delegacja GKS-u Rzgów na spotkaniu wigilijnym Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej

Dnia 9 grudnia br. przedstawiciele Gminnego Klubu Sportowego Rzgów - Prezes Robert Frąckowiak i Sekretarz Michał Rek wzięli udział w Spotkaniu Opłatkowym Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. W uroczystości, która odbyła się w Zajeździe „Paryż” w Grzegorzewie wzięło udział ponad 60 działaczy z klubów piłkarskich zrzeszonych w Konińskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Nie zabrakło również przedstawicieli Klubu Seniora, Kolegium Sędziów, Wydziałów i Komisji oraz honorowych Prezesów OZPN. Na początku spotkania Prezes KOZPN Grzegorz Pietrzak złożył zebranym życzenia świąteczne. Uczczono także minutą ciszy zmarłych działaczy z klubów regionu konińskiego. Następnie wszyscy uczestnicy spotkania symbolicznie przełamali się opłatkiem składając sobie najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Dla wszystkich uczestników Piłkarskiej Wigilii KOZPN przygotował poczęstunek. W miłej atmosferze przy wspólnym stole działacze wymieniali się swoimi doświadczeniami i planami na przyszłość.

Autor: Michał Rek

Zdjęcia: Bartłomiej Tarłowski (OZPN Konin)

października 2017