Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Czytanie bajek w przedszkolu w Rzgowie

Pan Hilary szukał okularów, Stefek Burczymucha spotkał straszną myszkę a na stacji gwizdała i sapała  lokomotywa. To wszystko działo się w Przedszkolu Gromadka Misia Uszatka w Rzgowie, grupa „Zajączki”(wych.  K. Sobczak, pomoc A. Patrzykąt) za sprawą umiejętności lektorskich Pani Wandy Kaźmierczak (Babci Wandzi).

Pani Wanda jako pierwsza gościła w grupie Zajączki czytając utwory znanych polskich poetów; rozpoczynając cykl spotkań członków rodzin dzieci, podczas  których czytane będą wybrane pozycje literatury dziecięcej. Warto podkreślić, iż był to pomysł rodziców, którzy nie po raz pierwszy wychodzą z inicjatywą współpracy ze środowiskiem przedszkolnym ( w ubiegłym roku szkolnym utworzyli grupę teatralną, która dwukrotnie wystawiła przedstawienie „Na straganie ’’).
Spotkanie z Babcią Wandą przebiegało w rodzinnej i ciepłej, niemal domowej atmosferze a to za sprawą pysznego ciasta marchewkowego i dorodnych owoców z własnego sadu .
Dzieci odwdzięczyły się demonstrując swoje umiejętności w tańcu, śpiewie i recytacji.

Z niecierpliwością czekamy na kolejnego gościa.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  20
  styczeń 2019

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry