Choinka Szkolna w Szkole Podstawowej w Osieczy

Dnia 9 stycznia br. w Sali Sportowej przy Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Osieczy odbyła się coroczna zabawa choinkowa. Organizatorami imprezy była Rada Rodziców oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Osieczy.
Na początku uroczystości gości powitała Dyrektor Agnieszka Duszyńska, która podziękowała wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym w przygotowanie imprezy.
Podczas „Choinki Szkolnej” uczniowie placówki w konkursie talentów prezentowali swoje uzdolnienia plastyczne, wokalne, instrumentalne i taneczne. Ponadto w czasie zabawy tanecznej odbył się konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. Rada Rodziców oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzgowie - Dorota Eltman ufundowała nagrody dla wszystkich przebranych dzieci. Jedną z atrakcji był także pokaz ZUMBY w wykonaniu instruktorki Moniki Flis, która wspólnie z rodzicami oraz uczniami wprowadziła wszystkich w karnawałowy klimat.  Rada Rodziców zadbała o obficie zaopatrzony bufet. Dla przybyłych gości czekała słodka kawiarenka w świetlicy szkolnej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także loteria fantowa. Punktem kulminacyjnym imprezy było oczywiście przybycie św. Mikołaja, który obdarował prezentami wszystkie dzieci. Impreza zakończyła się zabawą taneczną trwającą do późnych godzin nocnych.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla sponsorów Choinki Szkolnej SP Osiecza, którymi byli: Bank Spółdzielczy w Rzgowie, Aleksandra Matuszak, Krystyna Krawczyńska, Aneta Zomerfeld, Eugeniusz Przybyła, Janusz Duszyński, Jan Gośka, Halina i Roman Samulczyk, Koło Gospodyń Wiejskich w Zarzewie, Sklep „Samopomoc Chłopska” w Osieczy, Kazimierz Ziółkowski, Anna Lewandowska, Renata Mirkiewicz, Honorata Janicka, Katarzyna Szymkiewicz, Dorota Eltman, Jan Woźniak.

grudnia 2017