Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów

Choinka Noworoczna połączona z Dniem Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabienicach

Dnia 28 stycznia 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabienicach odbyła się Choinka Noworoczna połączona z Dniem Babci i Dziadka. Uroczystość skupiła w naszej szkole wspaniałych gości, babcie, dziadków, rodziców. Zimowy wystrój sali przygotowany przez p. Agnieszkę Marcinkowską, p. Łukasza Andrzejewskiego, p. Marię Kucharczyk oraz p. Natalię Nowak zachwycił wszystkich przybyłych gości i wprowadził uczestników w radosny nastrój.

W części artystycznej przygotowanej pod kierunkiem p. Grażyny Wróbel oraz wychowawców klas 0-III wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Dzieci prezentowały swoje talenty recytatorskie, aktorskie, wokalne i taneczne. Po występach przybył do szkoły Święty Mikołaj, który wręczył wszystkim dzieciom prezenty.

Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa taneczna dla dzieci. W tym czasie zaproszeni goście, rodzice, babcie i dziadkowie mogli miło spędzić czas przy kawie i słodkim poczęstunku.
Choinka była okazją do integracji lokalnej społeczności i wspólnej zabawy. Tego dnia szkoła stała się miejscem kultury łączącym pokolenia.

 

    Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
    strzałka do góry