Charytatywny Turniej Halowy w ramach XXIV Finału WOŚP w Rzgowie

Dnia 10 stycznia br. w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie w ramach XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. Do zmagań sportowych przystąpiły drużyny seniorów, juniorów oraz oldboyów GKS-u Rzgów. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Sędzią zawodów był Karol Kuszka (OZPN Konin)

Skład Seniorów GKS-u RzgówT. Świerczewski, D. Legumina, Ł. Sobczak, M. Szwat, M. Woźniak, M. Szambelan, K. Wrzaskowski, D. Janicki, R. Szemfeld, T. Ostrowski, T. Grzechowski.

Skład Juniorów GKS-u RzgówK. Zieliński, W. Siepka, J. Kubiak, M. Grzegorski, M. Nalewski, B. Jaszczak, E. Kopaczewski, P. Borowski, J. Karmowski, R. Bukiewicz, M. Kałużny.

Skład Oldboyów GKS-u RzgówR. Frąckowiak, R. Kopaczewski, K. Jadczak, M. Galor, Sz. Fabisiak, R. Kędzierski, Z. Chojnacki, K. Szambelan.

Drużyny przygotował sztab szkoleniowy w składzie: Piotr Lewandowski, Przemysław Kopczyński, Robert Frąckowiak, Michał Rek.

W niezwykle emocjonującym turnieju najlepsza okazała się drużyna Seniorów GKS-u. Na drugim stopniu podium uplasowała się drużyna Juniorów, trzecie miejsce przypadło drużynie Oldboyów. Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny otrzymały z rąk Szefowej sztabu WOŚP w Rzgowie Katarzyny Grabki oraz Prezesa GKS-u Roberta Frąckowiaka pamiątkowe puchary.

Wyniki turnieju:

Oldboye – Juniorzy 2-5