BEZPŁATNA ZBIÓRKA PRZEPRACOWANEGO OLEJU

MIESZKAŃCU GMINY RZGÓW !!!

FIRMA AGROOPC ORAZ URZĄD GMINY RZGÓW ORGANIZUJĄ BEZPŁATNĄ ZBIÓRKĘ PRZEPRACOWANEGO OLEJU.

ORIENTACYJNY TERMIN ZBIÓRKI OLEJU – SIERPIEŃ 2016 R.

Każda z zainteresowanych osób otrzyma informację telefoniczną o konkretnym terminie zbiórki.

Zbierane będą: przepracowane oleje silnikowe, przekładniowe i hydrauliczne oraz filtry: oleju, paliwa, powietrza.

PRZY ODDANIU PRZEPRACOWANEGO OLEJU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ODDANIA RÓWNIEŻ FILTRÓW I BANIEK (BAŃKI W ILOŚCI NIE PRZEKRACZAJĄCEJ ILOŚCI ODDANEGO OLEJU, FILTRY – 1 SZT NA KAŻDE ODDANE 10 L OLEJU).

OSOBY ZAINTERESOWANE ODBIOREM OLEJU PROSZONE SĄ O KONTAKT TELEFONICZNY DO DNIA 10.08.2016 R. POD NR 661 144 095 LUB 601 236 867 – FIRMA AGROOPC

Zbiórkę obsługiwać będzie Firma AgroOPC Piotr Śliski, Izdby 5, 88-300 Mogilno
WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL: 601 236 867.

KAŻDY KTO PRZEKAŻE PRZEPRACOWANE OLEJE, OPAKOWANIA PO OLEJACH I FILTRY OTRZYMA KARTĘ PRZEKAZANIA ODPADÓW STANOWIĄCĄ POTWIERDZENIE PRAWIDŁOWEGO ZBYCIA!!!

października 2017