BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK W GMINIE RZGÓW

W dniu 18 maja br. o godz. 9.00 na boisku przy Szkole Podstawowej w Rzgowie odbędzie się akcja „Bezpieczny Przedszkolak”. Wydarzenie jest organizowane przez Komendę Miejską Policji w Koninie, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie, Wielkopolskie Centrum Ratownictwa Medycznego Sp. z o.o. w Koninie, Ochotniczą Straż Pożarną w Rzgowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzgowie oraz Urząd Gminy Rzgów.

W akcji mogą brać udział zorganizowane grupy z Przedszkola Gminnego w Rzgowie oraz oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Rzgów. Zainteresowani Rodzice  mogą skorzystać z porad dotyczących bezpieczeństwa dzieci w godzinach od 9.00 do 12.00. Zapraszamy serdecznie.

grudnia 2018