Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Bezpieczne ferie

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi uczniowie kl. VI, VII i gimnazjum z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rzgowie uczestniczyli w zorganizowanej przez Komendę Miejską Policji w Koninie, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Koninie oraz  Urząd Gminy Rzgów profilaktycznej akcji „Bezpieczne ferie 2018”.
W dniu 9 lutego br. w ramach Programu „Razem bezpieczniej”  na hali sportowej w Rzgowie Funkcjonariusze Policji jak i Strażacy przekazali młodzieży informacje dotyczące bezpiecznego spędzenia ferii np. uświadamiali jakie niebezpieczeństwo niesie za sobą wchodzenie na zamarznięte akweny wodne i w jaki sposób udzielić pomocy osobie, pod którą załamał się lód i inne.
Na stoiskach można było uczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy, zobaczyć jak pobiera się odciski palców, przejść tor przeszkód mając na sobie alkogogle oraz założyć strój policjanta.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  25
  maj 2018

  Dziś są imieniny:

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry