Bezpieczne ferie

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi uczniowie kl. VI, VII i gimnazjum z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rzgowie uczestniczyli w zorganizowanej przez Komendę Miejską Policji w Koninie, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Koninie oraz  Urząd Gminy Rzgów profilaktycznej akcji „Bezpieczne ferie 2018”.
W dniu 9 lutego br. w ramach Programu „Razem bezpieczniej”  na hali sportowej w Rzgowie Funkcjonariusze Policji jak i Strażacy przekazali młodzieży informacje dotyczące bezpiecznego spędzenia ferii np. uświadamiali jakie niebezpieczeństwo niesie za sobą wchodzenie na zamarznięte akweny wodne i w jaki sposób udzielić pomocy osobie, pod którą załamał się lód i inne.
Na stoiskach można było uczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy, zobaczyć jak pobiera się odciski palców, przejść tor przeszkód mając na sobie alkogogle oraz założyć strój policjanta.

luty 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY