Akcja WYLOSUJ ANIOŁA w Szkole Podstawowej w Osieczy

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Osieczy na przełomie września i października, brali udział w akcji "Wylosuj anioła", w ramach współpracy z ogólnopolską fundacją "Gdy liczy się czas". Udział w akcji polegał na przygotowaniu kartek z życzeniami - "słowami" wsparcia dla chorych dzieci. Każdy z uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców miał szansę stać się „aniołem stróżem” dla małego pacjenta ze szpitalnego oddziału onkologii i hematologii dziecięcej. Do każdej z kartek dołączone były życzenia, a do kilku z nich załączniki w postaci książki lub naklejek. Uczniowie mieli również za zadanie promować akcję wśród rodziny i znajomych. Zebraliśmy około 70 kartek. Wszystkie kartki zostały spakowane i wysłane do fundacji, po to, aby w niedługim czasie trafiły w ręce chorych dzieci, którym tak potrzebne jest wsparcie i podtrzymanie na duchu. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wspólnym działaniom na niejednej twarzy pojawi się uśmiech.