Akcja WYLOSUJ ANIOŁA w Szkole Podstawowej w Osieczy

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Osieczy na przełomie września i października, brali udział w akcji "Wylosuj anioła", w ramach współpracy z ogólnopolską fundacją "Gdy liczy się czas". Udział w akcji polegał na przygotowaniu kartek z życzeniami - "słowami" wsparcia dla chorych dzieci. Każdy z uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców miał szansę stać się „aniołem stróżem” dla małego pacjenta ze szpitalnego oddziału onkologii i hematologii dziecięcej. Do każdej z kartek dołączone były życzenia, a do kilku z nich załączniki w postaci książki lub naklejek. Uczniowie mieli również za zadanie promować akcję wśród rodziny i znajomych. Zebraliśmy około 70 kartek. Wszystkie kartki zostały spakowane i wysłane do fundacji, po to, aby w niedługim czasie trafiły w ręce chorych dzieci, którym tak potrzebne jest wsparcie i podtrzymanie na duchu. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wspólnym działaniom na niejednej twarzy pojawi się uśmiech.

kwietnia 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY