8 Marca w ZSP Rzgów

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet

niech każdy się dowie,

że dzisiaj Święto Dziewczynek…

8 marca to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W tym szczególnym dniu grupa Zajączki z Przedszkola Gminnego w Gromadka Misia Uszatka w Rzgowie pod kierunkiem Pani Joanny Szpechcińskiej i Pani Iwony Dziublewskiej przygotowała dla Pań i Dziewczynek  program artystyczny składający się z wierszyków i piosenek. Chłopcy z każdej grupy złożyli życzenia i wręczyli wszystkim Paniom kwiatki.

Jest to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.
W ten dzień  dziewczynki z przedszkola w poczuły się naprawdę wyjątkowo.

Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia i kwiatki.

października 2017