Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzgowie i Sławsku

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzgowie.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w dniu 13 stycznia 2019 r. na hali sportowej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Rzgowie. Głównym celem Finału było pozyskanie środków na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Impreza rozpoczęła się o 15.00 rozgrywkami w piłkę nożną pomiędzy drużynami: FC Dąbroszyn-Warta Rumin-GKS Rzgów.
Po zmaganiach sportowych wystąpiła Orkiestra Dęta OSP Rzgów oraz chór Dominium ze Sławska, swoje talenty taneczne zaprezentowały dzieci z terenu gminy Rzgów uczęszczające na zajęcia organizowane przez studio tańca „Escudo”, a później  zaprezentowały się profesjonalne pary taneczne.
Przybyłym gościom czas umilała kawiarenka, w której Rada Rodziców serwowała domowe ciasta i gorące napoje. Była też loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami i licytacja gadżetów WOŚP. Wylicytować można  było m.in. „jeden dzień na stanowisku wójta” oraz dzieła lokalnych artystów.
Sztab przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rzgowie zebrał  29.114,00  zł.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sławsku

27 Finał WOŚP w Sławsku rozpoczął się  na szkolnej scenie, gdzie dzieci z grupy przedszkolnej Żabki zaprezentowały „Śnieżny taniec Aniołków”, były również zmagania „Babcie kontra Dziadkowie”. Nie zabrakło występu chóru Dominium, oraz występów wokalno - instrumentalnych uczniów.  Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa i licytacja, w której można było m.in. wylicytować możliwość wcielenia się na jeden dzień w rolę wójta naszej gminy.
W trakcie Finału czynny był bufet, gdzie oferowano domowe wypieki i gorące napoje.
Dzięki dużemu zaangażowaniu wszystkich osób uczestniczących  ze Szkoły Podstawowej w Sławsku i Szkoły Podstawowej w Grabienicach w 27 Finale WOŚP udało się zebrać niemałą sumę 51.030,07 zł.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie i przeprowadzenie
27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie Gminy Rzgów, w szczególności dla Szefowych Sztabu: Pani Katarzyny Grabki w Rzgowie oraz Pani Ewy Lewandowskiej w Sławsku.

 


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  07
  2020

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry