100-lecie urodzin Pani Kazimiery Zawadzkiej

Mieszkanka naszej gminy Pani Kazimiera Zawadzka urodzona 27 lutego 1917 roku w miejscowości Świątniki zamieszkała w Barłogach obchodziła 100-lecie urodzin. Z tej okazji Dostojną Jubilatkę odwiedziła delegacja na czele z Wójtem Gminy Rzgów Grzegorzem Matuszakiem, Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego, przedstawicielami Placówki Terenowej KRUS w Koninie oraz Proboszczem Parafii Św. Jakuba Apostoła w Rzgowie.

Wszyscy przybyli goście, złożyli Jubilatce najserdeczniejsze życzenia, wręczono listy gratulacyjne od Wójta, Prezesa Rady Ministrów, KRUS w Koninie oraz kwiaty i prezenty. Był oczywiście tort z napisem 100 lat i toast za zdrowie Jubilatki. W tej wzruszającej uroczystości Jubilatce towarzyszyła rodzina.

Pani Kazimierze jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i pogody ducha.