Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

,,Być przedszkolakiem, to nie lada gratka, szczególnie, jeśli to Misia Gromadka``

24 listopada 2017 r. ,,Gromadka Misia Uszatka” przyjęła do swego grona 29 nowych przedszkolaków. Pasowanie na Przedszkolaka ,,Gromadki Misia Uszatka” przez dyrektora Pana Piotra Kupskiego odbyło się w bardzo uroczystej oprawie. Starsze przedszkolaki z grup: ,,Pajacyki”, ,,Zajączki” i ,,Miśki” z radością przyjęły w swe szeregi nowych kolegów oraz koleżanki do wszystkich grup, a szczególnie tych najmłodszych z grupy ,,Wiewiórki”.
Piękne, kolorowe stroje dodały uroku występom dzieci: ,,Wiewiórkom” w tańcu ,,Kaczuchy”, ,,Pajacykom” w piosence ,,Jamniczek” i poleczce ,,Daj mi rączkę”, ,,Zajączkom” w korowodzie marszowym, a ,,Miśkom” w twiście.
Nowo pasowanych przedszkolaków witamy w naszej Gromadce i obiecujemy wspaniałe chwile w przedszkolu.

Pasowanie zbiegło się ze Świętem Pluszowego Misia, dlatego na zakończenie uroczystości wszystkie grupy przedszkolne wspólnie zaśpiewały piosenkę ,,O kochaniu Misia”. Natomiast w przedszkolu  dzieci brały udział w konkursie: ,,Która grupa przyniesie najwięcej pluszowych misiów”. Grupa ,,Wiewiórki” przyniosła 15 misiów, ,,Pajacyki” 48, ,,Zajączki” 29, ,,Miśki” 20. Rekordzistami okazali się: Olgierd Jakubowski z ,,Pajacyków” i Gabriela Jakubowicz z ,,Zajączków” – każde z nich przyniosło po 11 miśków, natomiast Antoni Balcerzak z ,,Pajacyków” 8. Największą radość sprawiły wszystkim dzieciom wspólne zabawy i sesja zdjęciowa z przyniesionymi pluszakami.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  20
  styczeń 2019

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry