Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Święto w Przedszkolu Gromadka Misia Uszatka w Rzgowie

W Przedszkolu w Rzgowie w dniu 25.11.2016 r.  odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka trzylatków z grupy „Wiewiórki” oraz dzieci z grupy „Pajacyki” i „Zajączki”, które zaczęły uczęszczać do przedszkola w bieżącym roku. Pasowanie było połączone z Międzynarodowym Świętem Pluszowego Misia. Z tej okazji wszystkie grupy zaprezentowały program artystyczny pod opieką swoich Wychowawczyń.
Był to wyjątkowy dzień dla trzylatków, które po raz pierwszy wystąpiły w nowej roli przedszkolaka - aktora, który tańczy, śpiewa i recytuje. Dzieci prezentowały swoją część artystyczną przed licznie zgromadzoną publicznością, wśród której nie zabrakło rodziców. W uroczystości udział wzięli Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak oraz Przewodniczący Rady Gminy Rzgów Roman Jakubowicz.

Całości dopełnił dyrektor przedszkola Piotr Kupski, który pasował każdego malucha na przedszkolaka,  gratulując mu i wręczając pamiątkowy dyplom.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  21
  styczeń 2019

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry