Świąteczna Pracownia 2017 za nami

W piątkowy śnieżny wieczór, 15. grudnia, w Pracowni Sławsk odbyło się coroczne przedświąteczne wydarzenie nazywane „Świąteczną Pracownią”. Wszyscy razem tworzyliśmy kartki świąteczne, ozdoby na choinkę i stroiki świerkowe oraz dekorowaliśmy pyszne pierniki upieczone przez panie z KGW Sławsk. Towarzyszył nam Chór Dominium, który umilał nam czas śpiewem kolęd i pastorałek. Tego samego dnia rozpoczęliśmy też cykl nowych wydarzeń pod nazwą "Poczytanki przy piecyku". Panie z biblioteki, pan sołtys oraz jedna osoba z Pracowni zaprezentowali dzieciom kilka fragmentów "Opowieści wigilijnej" Karola Dickensa.

grudnia 2018